پزشکی و سلامت

کشف سلاح جنگی در قلب تهران

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید راستی گفت: در اجرای طرح مبارزه با جلوگیری از افزایش جرائم خشن و استفاده از سلاح‌های غیرمجاز توسط افراد سابقه دار،پلیس اطلاعات تهران بزرگ طرح جمع آوری و مبارزه با انواع قاچاقچیان انواع سلاح ومهمات جنگی و شکاری غیر مجاز در تهران را در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به محل مخفیگاه افراد مذکور در حوالی ستارخان اعزام و در بازرسی از منزل وی ۳ قبضه سلاح غیر مجاز گازی به همراه فشنگ های مربوطه کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دراین عملیات غافلگیرانه تعداد ۳ نفر نیز در این راستا دستگیر که پس از تشکیل پرونده به همراه سلاح‌های کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران در پایان از عزم جدی پلیس اطلاعات در برخورد با حاملان و قاچاقچیان سلاح و مهمات جنگی غیر مجاز با هماهنگی دستگاه قضایی خبر داد و از شهروندان خواست تا در این امر مهم با اعلام گزارش های امنیتی و انتظامی خود از طریق سامانه ارتباطی۱۱۰ در این حوزه پلیس را یاری نمایند.

۲۳۳۲۳۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه