پزشکی و سلامت

کشف داروهای اعصاب و روان از یک پیک موتوری در تهران

سرهنگ نادر مرادی با اعلام این خبر گفت: روز گذشته ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خبری در مورد توزیع و فروش قرص‌های غیرمجاز و کمیاب اعصاب و روان را دریافت کرده و برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند که در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد، گزارش واصله صحت داشته و یک پیک موتوری اقدام به توزیع این داروها کرده است.
وی با بیان اینکه هماهنگی قضایی برای دستگیری این فرد انجام شد، گفت: ماموران با انجام گشت زنی و کنترل موتورسیکلت سواران این فرد را در محدوده شرقی تهران شناسایی و به همراه فردی که در قسمت ترک موتور نشسته بود بازداشت کردند.
مرادی اضافه کرد: با بازداشت این فرد ۸۴۲ عدد دارو غیر مجاز که برای درمان و تسکین بیماران اعصاب و روان مورد استفاده قرار می‌گیرد، کشف و ضبط شد. در بررسی های بیشتر همچنین مشخص شد که این داروها نایاب بوده و بیش از ۳۰۰ میلیون ریال قیمت دارند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه دو متهم قصد توزیع و فروش این داروها در خارج از شبکه توزیع رسمی را داشتند، گفت: برای دو متهم پرونده ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین داروهای مکشوفه نیز به سازمان غذا و دارو تحویل داده شد.

بیشتر بخوانید:

خانه‌های ایرانی، انبار داروهای رنگارنگ

۴٧۴٧

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه