فناوری نوین

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت های دانش بنیان در امارات متحده عربی

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکت کنندگان در این همایش به بررسی راه‌های گسترش روابط تجاری و افزایش سرمایه‌گذاری میان دو کشور می‌پردازند و با برقراری ارتباط میان فناوران و هم‌تایان اقتصادی ایرانی و اماراتی، فضا برای توسعه روابط دو جانبه فراهم خواهد شد.

امارات متحده عربی به دلیل دارا بودن زیرساخت‌های مطلوب اقتصادی، روابط گسترده با اقتصاد جهانی و حمایت‌های گسترده دولتی؛ یکی از زیست‌بوم‌های استارتاپی جذاب و کارآمد منطقه به حساب می‌آید. به همین دلیل استفاده از ظرفیت همایش تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی می‌تواند برای شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی به یک فرصت خوب برای توسعه فعالیت‌های بین‌المللی و افزایش صادرات محصولاتشان بدل شود.

بر همین اساس با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت و با همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هیاتی از تجار و فناوران ایرانی 17 تا 20 بهمن‌ماه به این کشور اعزام می‌شوند تا در همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی که 19 بهمن‌ماه برگزار می شود، نیز مشارکت کنند.

شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق تا 6 بهمن سال جاری فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.

46

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه