امور مجلس

فیلم اظهارات صریح حسن نوروزی درباره تعداد محافظان رئیسی در پرند و مدیریت اشرافی/ قضاوت با مخاطبان خبرگزاری خبرآنلاین

چند روز پیش خبرگزاری خبرآنلاین در «کافه خبر» میزبان حسن نوروزی نماینده اصولگرا و غلامرضا نوری قزلجه نماینده مستقل مجلس یازدهم بود، در خلال مناظره ای که پیرامون لایحه عفاف و حجاب، طرح صیانت و عملکرد مجلس برگزار شده بود، نوروزی نماینده رباط کریم گریزی به سفر اخیر رئیس دولت سیزدهم به پرند زد و از نوع حضور رئیسی در بین مردم و تعداد زیاد محافظان وی انتقاد کرد.

نوروزی: رئیسی با ۵۰۰ محافظ به پرند رفت /در دولت رئیسی برخی کارها از کنترل خارج می‌شود

مناظره داغ در «کافه خبر» / نوروزی: طرح صیانت ذبح شد، مردم را ترساندند، قالیباف هم فشار آورد/ نوری قزلجه: خیر، این طرح خیلی ترسناک بود

افشاگری تکان‌دهنده نماینده اصولگرا از دستکاری مصوبه کمیسیون عفاف و حجاب / نوروزی: پای این حرفم می‌ایستم / نوری قزلجه: چه کسی چنین جرأتی دارد؟!

او در این مناظره تاکید کرد؛«مدیریت اصولی مربوط به مدیریت شهید رجایی و مقام معظم رهبری است. حرف بنده سر این است که سبک مدیریت جهادی و انقلابی و آنچه که رهبری می‌فرمایند این سبک مدیریت که در حال حاضر اجرا می‌شود نیست، این سبک مدیریتی که حالت اشرافی به آن می‌دهیم مدنظر رهبر انقلاب نیست…»

در اقدامی عجیب و درحالیکه متن صریح و دقیق اظهارات حسن نوروزی در خبرآنلاین منتشر شده بود و فیلم آن نیز در این رسانه موجود بود، این نماینده در اقدامی غیراخلاقی اقدام به مصاحبه با خبرگزاری دولت (ایرنا) و خبرگزاری ایسنا کرد و ضمن تکذیب اظهاراتش مدعی تحریف اظهاراتش در این مناظره شد.

خبرگزاری خبرآنلاین در راستای مشی اخلاقی و حرفه ای خود که همیشه پایبند به انتشار کامل اظهارات مصاحبه شوندگان است، برای روشن گری نسبت به اظهارات کذب نماینده رباط کریم و دفاع از مشی حرفه ای خود اقدام به انتشار این فیلم خواهد کرد. قضاوت درباره اظهارات حسن نوروزی را به مخاطبان آگاه و فهیم خود می سپارد.

2727

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه