امور مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس : هدف صیانت ، مقابله با مسائل امنیتی و کلاهبرداری‌هاست

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود اکانت‌هایی در فضای مجازی برای فروش مواد مخدر، اسلحه و مشروبات الکلی در کشور گفت:‌ طبیعی است که هیچ ایرانی غیرتمندی حاضر به پذیرش این مسأله نیست که در فضای مجازی در کشور فروش مواد مخدر و اسلحه آزادانه انجام شود.

وی افزود: در سال‌های گذشته به دلیل نبود چارچوب و قانون در فضای مجازی مشکل امنیتی هم برای کشور به وجود آمده و بستر حمله تروریستی به مجلس در تلگرام ایجاد شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: متأسفانه به خاطر القای غلطی که برای بخشی از جامعه صورت گرفته، این تصور ایجاد شده که قانونمند شدن فضای مجازی به معنای ایجاد محدودیت برای کاربران است که این مسأله درست نیست.

عضو هیات رئیسه مجلس : هدف صیانت ، مقابله با مسائل امنیتی و کلاهبرداری‌هاست

بیشتر بخوانید:

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: با قانونمند شدن فضای مجازی در کشور هیچ فعالیت سالمی محدود نمی‌شود و مردم می‌توانند با آزادی کامل و البته در سایه وجود امنیت به فعالیت‌های سالم خود ادامه دهند.

وی افزود: قانونمند شدن فضای مجازی در کشور نه به معنای محدودسازی بلکه به معنای صیانت از امنیت مردم در این فضا است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: علاوه بر مسائل امنیتی ما شاهد کلاهبرداری‌هایی هم در فضای مجازی از تعدادی از هموطنانمان بوده‌ایم که اگر فضای مجازی در کشور قانونمند باشد این کلاهبرداری‌ها هم اتفاق نمی‌افتد.

۲۱۲۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه