فناوری نوین

سرعت اینترنت ایران با 7پله سقوط ، همرده افغانستان شد / طالبان اگر سرعت اینترنت را کم کرده،لااقل خودرو خوب به مردم می فروشد!

آرام‌ترین فرد باشید وقتی قرار باشد از اینترنت همراه استفاده کنید، به ناآرام‌ترین فرد تبدیل خواهید شد بس که کند است و سوهان به اعصاب می‌کشد.

شاید شما هم دیده باشید که برخی‌ها زیر لب و روی لب، غر می‌زنند. گاه کار به لعن و نفرین هم کشیده می‌شود. نمی‌خواهم بگویم حق دارند مردم چون این حق اظهر من‌الشمس است، اما این را می‌خواهم به صراحت بگویم که حقِ مردم این نیست که در حق شان روا می‌دارنداین آقایان.

گفته می‌شود، ایران در رده‌بندی جهانی کشورها از نظر سرعت دانلود اینترنت همراه 7 پله پایین آمد و به رده 79 رسید. یعنی جنگ اعصاب، هفت پله بالاتر رفته است از قبل.

قیمت‌ها هم نه تنها پایین نیامده که بالا رفته و باز هم خواهد رفت چون زارع‌پور وزیر ارتباطات گفته سال آینده قیمت را بالا خواهند برد!

وضعیت اینترنت در ایران مثل صنعت خودروسازی است، همان که هر روز کیفیتش کمتر می‌شود و قیمتش بالاتر می‌رود و باز هم از عالم و آدم طلبکارند.

افغانستان اگر در سیطره طالبان، اینترنتش سرعت ندارد، وضعیت خودروهایش به حدی است که برای ما حسرت‌انگیز می‌شود اما وضعیت خودروهای ما دقیقا شانه به شانه اینترنت است و ما در قیاس با هم سایه دو به یک باخته‌ایم!

23302

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه