اقتصادی

زلنسکی چقدر ثروت دارد؟ رقم خیره‌کننده ثروت زلنسکی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با ادامه جنگ در اوکراین، شایعات در خصوص دارایی خالص زلنسکی، از جمله دارایی‌هایی مانند خانه‌ها و وسایل نقلیه، بالا گرفته‌است.

تخمین‌ها از ۱.۵ میلیون دلار تا نیم میلیارد دلار متغیر بوده است و تا رقم خیره کننده ۱.۵ میلیارد دلار نیز بالا رفته است. برخی منابع خبری حدس می زنند که توئیت هایی که دارایی خالص کمدین سابق را ۱.۵ میلیارد دلار اعلام می کند، تلاش هایی برای تضعیف حمایت از زلنسکی و اوکراین بوده است.

طبق گفته Celebrity Net Worth، ارزش دارایی های زلنسکی تقریباً ۱.۵ میلیون دلار است نه ۱.۵ میلیارد دلار.

زلنسکی با بازی در فیلم‌های روسی زبان از جمله «عشق در شهر بزرگ»، «عاشقانه‌های اداری» و «۸ قرار اول»، بیشتر پول خود را به‌عنوان یک بازیگر اوکراینی به دست آورد. رئیس جمهور سه زبانه که به روسی، اوکراینی و انگلیسی مسلط است، فیلم‌های «پدینگتون» و «پدینگتون ۲» را نیز دوبله کرده است.

او از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ در سریال طنز سیاسی "خدمتکار مردم" بازی کرد. این برنامه عجیب و غریب پیشگویانه که در ۵۱ قسمت پخش شد، ماجراهای یک معلم دبیرستانی که رئیس جمهور اوکراین شد را روایت می کرد. در سال ۲۰۱۹، زلنسکی نامزد انتخابات شد و به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

اگرچه این اولین ورود زلنسکی به عرصه سیاست بود اما او تحصیلات لازم برای حمایت از تغییرات اخیر شغلی خود را داشته است. به گفته ClutchPoints، او از موسسه اقتصاد Kryvyi Rih با مدرک حقوق فارغ التحصیل شده است.

گفتنی است که حقوق سالانه زلنسکی به عنوان رئیس جمهور ۱۱۲۰۰ دلار در سال است.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه