فرهنگی

«رجزواره حماسی» واکنش اهالی فرهنگ و هنر به جنایت‌های صهیونیست‌ها

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، با دعوت فاطمه افشاریان (مجری تلویزیون) که اجرای این رویداد را برعهده داشت، احمد بابایی، میلاد عرفان پور و چند شاعر دیگر اشعار خود با موضوع مقاومت و همچنین غزه و عملیات «وعده صادق» را خواندند.

احمد بابایی پیش از شعرخوانی گفت: من چندی پیش باخبر شدم که قرار است با پیکر یکی از شهیدان کنسولگری ایران در اسلامشهر وداع کنند. با افتخار به این برنامه وداع مشرف شدم که جمعیت عظیمی هم در آن شرکت کرده بودند. با آن اتفاق شروع به سرودن منظومه‌ای کردم و حالا با عملیات «وعده صادق» این منظومه به پایان رسید.

این رویداد با سرودخوانی، نقالی مرشد محسن میرزاعلی و موسیقی ادامه پیدا کرد و امیر حقیقت یکی از آثار خود با موضوع وطن را به مخاطبان ارائه کرد.

«رجزواره حماسی» واکنش اهالی فرهنگ و هنر به جنایت‌های صهیونیست‌ها

در میان بخش‌های موسیقایی و اجرای اهالی هنر با موضوع غزه و عملیات «وعده صادق» هنرمندان و حاضران در این رجزواره به بیان نقطه نظرات خود درباره این رویداد پرداختند. برخی پایداری کشور را منوط به حفظ امنیت دانستند و عملیات اخیر را درسی برای رژیم صهیونیستی که خط قرمزها را نشان می‌دهد و برخی دیگر عملیات «وعده صادق» را پاسخی به جنایت‌های چندین ساله صهیونیست‌ها.

لازم به ذکر است، پیش از این هم مدیران و هنرمندان فرهنگ و هنر کشور با انتشار پیام‌هایی نسبت به عملیات «وعده صادق» واکنش نشان دادند. سیدمسعود شجاعی طباطبایی، کاریکاتوریست ضمن انتشار برخی از آثارش با موضوع مبارزه با رژیم صهیونیستی نوشت: به امید زوال هرچه زودتر رژیم جعلی.

محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز با انتشار یک طرح گرافیکی با عبارت «نصرمن الله و فتح غریب» از اقدام جمهوری اسلامی ایران بر علیه رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

۵۷۵۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مشابه